پروتز دندان

بهترین دکتر بریج دندان در شیراز

برای انجام بریج دندان در شیراز بهتر است کار خود را به دست یک دندانپزشک ماهر بسپارید. در ادامه در سایت دندانپزشک برتر بهترین دندانپزشک های شیراز برای انجام بریج دندان در شیراز را به شما معرفی کرده ایم.

بهترین دکتر بریج دندان در شیراز

ردیف  نام آدرس شماره تماس
1 دکتر فرامرز خوری شیراز، ابتدای خیابان مشکین فام(هتل هما)، جنب دفتر هواپیمایی کیش ایر و سرامیک جعفرنیا، ساختمان کورش، طبقه اول 07132291290
2 دکتر فرزانه مرتضوی فر  شیراز، بلوار ارم، نبش خیابان سروناز، مرکز زیبایی و دندانپزشکی آرت 07132283326
3 دکتر مریم ایزدی شیراز ، خیابان قصرالدشت ، کوچه 20 ، روبروی خیابان برق ، جنب مرکز خرید ، طبقه دوم 07132330839
4 دکتر داریوش رمضان زاده شیراز، زرهی، بعد از درمانگاه محمد رسول الله، مجتمع پزشکان سینا، طبقه سوم 07138439580
5 دکتر راضیه قادری شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 4، ساختمان پارسه، واحد14 09170204979
بریج دندان در شیراز
بریج دندان در شیراز

مزایای بریج ندان

بریج دندان یک روش دندانپزشکی برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته است. این روش مزایای مختلفی دارد، از جمله:

  • بازگرداندن عملکرد دندان‌های از دست رفته: بریج دندان به بیماران کمک می‌کند تا به طور طبیعی غذا بخورند، صحبت کنند و لبخند بزنند.
  • جلوگیری از کج شدن سایر دندان‌ها: از آنجایی که بریج دندان فضای خالی بین دندان‌های از دست رفته را پر می‌کند، از کج شدن سایر دندان‌ها جلوگیری می‌کند.
  • حفظ سلامت دندان‌های پایه: بریج دندان به دندان‌های پایه کمک می‌کند تا در موقعیت خود باقی بمانند و از پوسیدگی و بیماری لثه محافظت شوند.

انواع بریج دندان

بریج دندان بر اساس نحوه حمایت از دندان مصنوعی یا پونتیک، به انواع مختلفی تقسیم می‌شود. در ادامه به بررسی انواع بریج دندان می‌پردازیم:

بریج دندان سنتی
بریج دندان سنتی رایج‌ترین نوع بریج دندان است. این نوع بریج دندان از دو تاج پایه تشکیل شده است که دندان مصنوعی یا پونتیک را نگه می‌دارند. بریج دندان سنتی می‌تواند از مواد مختلفی مانند طلا، پرسلین، رزین کامپوزیت و فلز سرامیکی ساخته شود.

بریج دندان cantilever
بریج دندان cantilever یک نوع بریج دندان است که تنها از یک تاج پایه تشکیل شده است. این نوع بریج دندان معمولاً برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته در انتهای یک ردیف دندان استفاده می‌شود.

بریج دندان مریلند
بریج دندان مریلند یک نوع بریج دندان است که از یک تاج پایه و یک پایه فلزی یا پرسلن تشکیل شده است. این نوع بریج دندان معمولاً برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته در جلوی دهان استفاده می‌شود.

بریج دندان مریلند معمولاً از پرسلین ساخته می‌شود.

بریج دندان برپایه ایمپلنت
بریج دندان برپایه ایمپلنت یک نوع بریج دندان است که از ایمپلنت‌های دندانی برای حمایت از دندان مصنوعی یا پونتیک استفاده می‌کند. این نوع بریج دندان می‌تواند برای جایگزینی یک یا چند دندان از دست رفته استفاده شود.

انتخاب نوع بریج دندان به عوامل مختلفی مانند موقعیت دندان از دست رفته، سلامت دندان‌های پایه و بودجه بیمار بستگی دارد. برای دریافت مشاوره تخصص به پروفایل بهترین دندانپزشک متخصص ایمپلنت شیراز مراجعه فرمایید.

هزینه بریج دندان در شیراز چقدر است؟

برای اطلاع از هزینه های بریج دندان در شیراز دندان کافیست با شماره های درج شده رد جدول در سایت دندانپزشک برتر تماس گرفته و از قیمت ها مطلع شوید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا